• Sandane - Norge
  • Bergen - Norge
  • Oslo - Norge
  • Danmark
  • Sverige
  • Suomi
  • Nederland
  • UK
  • Bano Sandane

    Administrasjon / Logistikk / Lager

    Utstillingsplassen 3
    6823 Sandane

    Telefon: +47 57 86 98 00
    Telefaks: +47 57 86 98 01
    post@bano.no


    Roy Elsayed

    Administrasjon direktør/ CEO

    Mobile: +47 91 33 97 70
    roy@bano.no

    Yngvill Oen

    Administrativ koordinator
    Administrative Coordinator

    Mobile: +47 92 03 81 47
    yngvill@bano.no

    Ingrid Gimmestad

    Administrativ koordinator
    Administrative Coordinator

    Mobile: +47 97 16 40 88
    ingrid@bano.no

    Runar Olsen

    Produkt og logistikkansvarlig
    Products and logistics

    Mobile: +47 48 29 24 64
    runar@bano.no

    Tore Støylen

    Installasjonsleder
    Installation Manager

    Mobile: +47 90 96 70 10
    tore@bano.no

    Gregers Kondrot

    Teknisk Tegner
    Technical drawings

    Mobile: +47 99 11 45 85
    gregers@bano.no

    Njål Dvergsdal

    Kontormedarbeider
    Office assistant

    Mobile: +47 97 50 39 06
    njal@bano.no

    Lars Petter Støylen

    Installasjonsleder
    Installation manager

    Mobile: (+47) 917 44 140
    Lars.Petter@bano.no

    Bano Bergen

    Salg / Markedsføring

    Postadresse:
    Postboks 43 Sentrum
    5803 Bergen

    Besøksadresse:
    Fortunen 4
    5013 Bergen

    Telefon: +47 55 30 26 30
    post@bano.no


    Kai-Rune Klubben

    Konserndirektør Salg
    Executive Sales Director 

    Phone: +47 90 53 07 09
    kk@bano.no

    Daniel Nesse

    Salgssjef/ Sales manager
    Fysioterapeut

    Phone: +47 95 97 87 60
    daniel@bano.no

    Veronica Silden Orth

    Prosjektleder
    Project Manager

    Phone: +47 94 81 98 57
    vs@bano.no

    Sandra Mara Santos

    Kreativ leder / Konsept interiør 
    Creative manager / Designer 

    Phone: +47 90 10 11 95
    sandra@bano.no

    Bano Oslo

    Østensjøveien 39/41 
    0667 Oslo-NO 

    Daniel Nesse

    Salgssjef/ Sales manager
    Fysioterapeut

    Mobile: +47 95 97 87 60
    daniel@bano.no

    Bano Danmark A/S

    Møllehaven 8
    4040 Jyllinge - Danmark

     

     


    Kai-Rune Klubben

    Koncerndirektør Salg
    Executive Sales Director

    Mobile: +47 905 30 709
    kk@bano.no

    Mikael Østergaard Larsen

    Salgschef / Ergoterapeut 
    Sales Manager/ Occupational Therapist

    Mobile: +45 26 24 55 14
    mikael@bano.dk

    Trine Thyrrestrup

    Projekleder / Ergoterapeut
    Project Manager / Occupational Therapist

    Mobile: +45 40 84 37 79
    trine@bano.dk

    Dallas J.Adcock

    Tekniskt ansvarlig
    Technical Drawing

    Mobile: +45 30 49 66 18
    dallas@bano.dk

    Bano Sverige AB

    Hammarby Allé 91
    120 63  Stockholm - Sverige

    Telefon: +46 (0)8 30 11 10
    Telefax: +46 (0)8 651 16 22


    Kai-Rune Klubben

    Koncerndirektör Sälj
    Executive Sales Director

    Mobile: +47 905 30 709
    kk@bano.no

    Christian Amato

    Projektledare
    Leg.Sjukgymnast
    Project Manager

    Tlf.dir: +46 (0) 8 52 777 512
    Mobile: +46 (0) 739 933 004
    christian.amato@bano.se

    Andreas Widman

    Projektledare
    Leg. Sjukgymnast
    Project Manager

    Tlf.dir: +46 (0) 8 52 777 511
    Mobile: +46 (0) 73 589 99 73
    andreas.widman@bano.se

    Maria Jantunen

    Projektledare
    Project Manager

    Tlf.dir: +46 (0) 8 52 777 513
    Mobile: +46 (0) 766 459 323
    maria@bano.se

    Susanne Clasberg

    Projektkoordinator
    Technical Manager

    Tlf.dir: +46 (0) 8 52 777 514
    Mobile: +46 (0) 70 888 34 88
    susanne@bano.se

    Bano Partner Finland

    Hovila Oy
    Sinimäentie
    02630 ESPOO

    Phu: 09-5259 750
    Fax: 09-5259 7530

    myynti@hovila.fi
    http://www.bano.fi/

    Bano Benelux BV

    Lelystraat 17 D
    3364 AH Sliedrecht
    0184 -785353
    info@banobadkamers.nl

    Bano Partner UK

    Showroom

    Accora LTD
    Charter House
    Barrington Road
    Orwell
    Cambridge
    CG8 5QP

    Phone: 01954 214040
    Fax: 01954 214060

Danmark

Netherlands

Sweden

Finland

Bergen- Norway

UK

Sandane - Norway

Bano Danmark A/S

Møllehaven 8
404 Jyllinge - Danmark
post@bano.no

Visitor address

Møllehaven 8
404 Jyllinge - Danmark

 


Kai-Rune Klubben

Konserndirektør Salg Excecutive Sales Director

Mobile: +47 905 30 709
kk@bano.no

Mikael Østergaard Larsen

Salgschef Danmark/ Sales Manager Ergotereapeaut

Mobile: +45 26 24 55 14
mikael@bano.dk

Trine Thyrrestrup

Projekleder / Ergotereaput

Mobile: +45 40 84 37 79
trine@bano.dk

Dallas J.Adcock

Tekniskt ansvarig / Technical Drawing

Mobile: +45 30 49 66 18
dallas@bano.dk

Bano Benelux BV

Visitor address:
Dorpsstraat
1182 JD Amstelveen

Wijnanda Alberts

General Manager

Phone: (+31) 880 990 770
Mobile: (+31) 651 815 971
wa@banobadkamers.nl

Kai-Rune Klubben

Executive Sales Manager

Mobile: +47 905 30 709
kk@bano.no

Annemieke Otten

Sales Manager

Phone: (+31) 880 990 770
Mobile: (+31) 653 417 461
al@banobadlkamers.nl

Bano Sweden AB

Malmskillnadsgatan 58
111 38 Stockholm - Sweden

Phone: +46 (0)8 30 11 10
Fax: +46 (0)8 651 16 22


Kai-Rune Klubben

Konserndirektør Salg Excecutive Sales Director

Mobile: +47 905 30 709
kk@bano.no

Susanne Clasberg

Tekniskt ansvarig / Technical Manager

Phone: +46 (0) 8 52 777 514
Mobile: +46 (0) 86 51 16 22
Fax:
susanne@bano.se

Malin Nordström

Prosjektleder / Project Manager Physical Therapist

Phone: +46 (0) 8 52 777 515
Mobile: +46 (0) 721 837 937
Fax:
malin@bano.se

Maria Jantunen

Prosjektleder / Project Manager

Phone: +46 (0) 8 52 777 513
Mobile: +46 (0) 766 459 323
Fax:
maria@bano.se

Patrick Torsell

Prosjektleder / Project Manager

Phone: +46 (0) 8 52 777 512
Mobile: +46 (0) 733 122 944
Fax:
patrik@bano.se

Jennie Svensson

Prosjektleder / Project Manager

Tlf.dir: +46 (0) 8 52 777 511
Mobile: +46 (0) 70 837 55 99
Fax:
jennie@bano.se

Bano Partner Finland

Hovila Oy
Sinimäentie
02630 ESPOO

Phone: 09-5259 750
Fax: 09-5259 7530

myynti@hovila.fi

Bano Bergen

Sales / Market

Mailing address:
Posboks 43 Sentrum
5803 Bergen

Visitors address:
Fortunen 4
5013 Bergen

Phone: +47 55 30 26 30
post@bano.no


Kai-Rune Klubben

Konserndirektør Salg Excecutive Sales Director

Phone: +47 905 30 709
kk@bano.no

Daniel Nesse

Prosjektleder / Project Manager Physical Therapist

Phone: +47 959 78 760
daniel@bano.no

Veronica Silden Orth

Prosjektleder / Project Manager

Phone: +47 948 19 857
vs@bano.no

Erlend Jørgensen

Technical Drawing / Project planner

Phone: +47 408 51 602
erlen@bano.no

Sandra Mara Santos

Designer / Marketing Manager

Phone: +47 901 01 195
sandra@bano.no

Bano Partner UK

Showroom

Accora LTD
Charter House
Barrington Road
Orwell
Cambridge
CG8 5QP

Phone: 01954 214040
Fax: 01954 214060

Bano Sandane

Administrations / logistics / warehose

Utstillingsplassen 3
6823 Sandane

Phone: +47 57 86 98 00
Fax: +47 57 86 98 01
post@bano.no


Rolf Sanne Gundersen

Adm. direktør/ CEO

Phone: +47 97 05 52 08
rolf@bano.no

Tore Sørbotten

Administrasjonssjef Administration Manager

Phone: +47 909 67 010
tore.sorbotten@bano.no

Yngvill Oen

Administrativ koordinator Administrative Coordinator

Phone: +47 920 38 147
yngvill@bano.no

Ingrid Gimmestad

Administrativ koordinator Administrative Coordinator

Phone: +47 971 64 088
ingrid@bano.no

Runar Olsen

Produkt - og logistikkansvarlig Products and logistics

Phone: +47 48 29 24 64
runa@bano.no

Tore Støylen

Installasjonsleder / Installation Manager

Phone: +47 909 67 010
tore@bano.no